על תפקידו של מוקד האבטחה

חברות אבטחה ושמירה מתמודדות עם אתגרים רבים במהלך יום העבודה. בין אם אלה ארגונים הנעזרים בשירותיהן ובין אם אלה אנשים פרטיים, כל אחד מהלקוחות מצפה למענה מהיר ואיכותי ולשירות ברמה גבוהה שיהיה זמין עבורו לאורך כל שעות היממה. ככאלו, המספקות שירותי אבטחה ומיגון ללקוחות רבים, הן מוצאות את עצמן לא אחת מול אירועים לא פשוטים. בזכות מוקד אבטחה יעיל, מקצועי ומאורגן הן יכולות לספק את השירות הטוב ביותר ללקוח ולהתמודד בהצלחה גם עם מצבים מורכבים מאד. מוקד שמירה ואבטחה משמש כמעין חדר בקרה, חדר מיוחד העוסק בניטור, בפיקוח וגם בהפעלת אמצעי אבטחה מסוגים שונים (אמצעים פיזיים, אלקטרוניים וכמובן אנושיים).

למידע נוסף לחצו כאן

זמינות מרבית

שירותי מוקד אבטחה נועדו לספק מענה למגוון של צרכים. במוקד האבטחה יושבים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לאורך כל שעות היממה ופועלים על מנת ליצור סביבה בטוחה עבור לקוחות החברה. הם יכולים להבחין באירועים שונים באמצעות הציוד העומד לרשותם ובמקרי חירום, המצריכים סיוע מידי במקום. העובדים במוקד נמצאים בקשר ישיר עם אנשי השטח ועם סיורים, המתבצעים באזורים שונים. הם יכולים לראות זירות שונות על מסכי הטלוויזיות שמולם, לזהות מצבים חריגים ובהתאם להחליט על דרכי פעולה אפשריות.

ניצול טכנולוגיות שונות

מוקדי האבטחה נמצאים בתוך חדרי בקרה משוכללים מאד, הכוללים אמצעים טכניים חדשניים ומתקדמים. כאשר מתעורר חשד לאירוע מסוים, כאשר ישנה פעילות חריגה במקום כלשהו, מזעיק צוות המוקד את צוותי הסיור של החברה, המגיעים במהרה אל המקום. התיאום בין צוות מוקד האבטחה לצוות הסיור או השומרים באזור נדרש להיות מושלם על מנת לספק את המענה המתאים בשטח. לעיתים מתמודד צוות המוקד עם אלפי פניות בכל יום ולעיתים עם פחות. כך או כך עליו להגיב במהירות האפשרית ולהכיר את כל הכלים העומדים לרשותו על מנת לסייע ללקוח או לפתור את מצוקתו. מוקדי האבטחה פעילים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וניתן להשיגם במהירות רבה על מנת לקבל מענה מידי.

זקוקים לשירותי אבטחה ושמירה איכותיים ומקצועיים מאד? שירותים הכוללים גם מוקד אבטחה שניתן לפנות אליו במקרים חריגים? חברת מיקוד אבטחה, המתמחה במתן שירותי שמירה, אבטחה ופתרונות מיגון מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ב – 03-7330525