לשמור על העסק לאורך כל שעות היממה

בעלי עסקים מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, שבחלקם קשורים למידת האבטחה הנדרשת לעסק שלהם. גניבות בבתי עסק, ונדליזם ואירועים חריגים אחרים הם עניין שבשגרה, מסתבר, אך לרוב ניתן היה למנוע אותם בעזרת מוקד אבטחה לעסק, המספק את שירותיו 24 שעות ביממה. למוקד זה מחובר העסק באופן ישיר, והצוותים היושבים בו יכולים לעקוב אחר המתרחש בו גם כאשר הוא איננו מאויש. במידה וזיהו פעולה חריגה או כניסה של גורם לא רצוי אליו, מוזנק אל המקום מאבטח מטעמם או צוות גדול יותר של מאבטחים כדי להתמודד עם האירוע בשטח בכל האמצעים הנדרשים.

לישון בראש שקט

בעזרתו של המוקד יכולים בעלי העסק לישון בראש שקט ולדעת שהעסק שלהם בטוח לאורך כל שעות היממה ולמשך כל השבוע. הדבר חשוב במיוחד לעסקים שאינם פעילים לאורך כל שעות היום וגם לאורך כל השבוע. עסקים אלה חשופים הרבה יותר מאחרים לפריצות, לגניבות וגם לוונדליזם וחשוב לדעת שניתן למנוע זאת בעזרתה של חברת שמירה ואבטחה המעניקה את השירות.

מוקד האבטחה של החברה מאויש ללא הפסקה. במוקד יושבים צוותים מיומנים ומנוסים ונעזרים באמצעים מגוונים על מנת לעקוב באופן שוטף אחר העסק ובמידת הצורך להזעיק עזרה. מצלמות טלוויזיה ופתרונות טכנולוגיים אחרים מסייעים בכך, וזאת כמובן לצד צוותים היוצאים לפטרל בשטח ולדאוג לשמור על העסק גם כאשר הוא סגור למבקרים. הדבר רלוונטי לעסקים קטנים וגם גדולים ולמעשה לעסקים מכל התחומים.

ליצור קשר ישיר

בעל העסק יכול ליצור קשר ישיר עם המוקד אם מזהה אירוע חריג וליהנות מטיפול מידי, הכולל את כל הגורמים הרלוונטיים שיעזרו בהתמודדות אתו. המוקד פועל בהתאם לדרישות גבוהות מאד והוא מספק מענה למגוון רחב של לקוחות. בעת קרות האירוע ניתן להתקשר אליו מידית וגם כאשר ישנו חשש להתפתחותו של אירוע חדש. התיאום המושלם בין הצוותים, ניצולה של הטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת את המעקב אחר העסק וכמובן מקצועיותם הרבה של העובדים בשטח, של צוותי השמירה והאבטחה, הם הסוד לשירות מוצלח. כל אלה מאפשרים לחברת השמירה המציעה את המוקד לספק ללקוחותיה את הפתרון המתאים.

צריכים את עזרתה של חברת שמירה? מאבטחים מיומנים ומנוסים מטעמה הם פרמטר שחשוב לכם? חברת מיקוד אבטחה, המתמחה במתן שירותי שמירה, אבטחה ופתרונות מיגון מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ב – 03-7330525