על סוגים שונים של אבטחה

הם לבושים לרוב בחליפות כהות, הם יהיו גבוהים וגם חסונים מאד. המאבטחים, בוגרי יחידות צבאיות ועם ניסיון של שנים, עובדים מטעמן של חברות האבטחה והשמירה ופעמים רבות מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצבים לא פשוטים. הם יכולים להשתלב במערך האבטחה של ארגונים גדולים וגם לעבוד מול אנשים פרטיים. כך או כך, תפקידם חשוב במיוחד ופעמים רבות הם אף מצילים חיים.

למידע נוסף לחצו כאן

ישנם סוגים שונים של מאבטחים. הנה סקירה על הבולטים והמוכרים שבהם, שאת חלקם קשה לפספס:

מאבטחי אישים – כאשר מדברים על מאבטחי אישים מתכוונים לשירותיו של מאבטח פרטי צמוד, הנשכר מטעם חברת אבטחה על מנת לספק את רמת הביטחון הנדרשת ללקוח. לקוחותיהם של המאבטחים יכולים להיות אנשי עסקים, סלבריטאים, אישים חשובים המגיעים מחו”ל וכל מי שמרגיש צורך בהגנה צמודה לאורך כל שעות היממה.

מאבטחים לחברות ולארגונים – סוג נוסף של מאבטחים הם אלה העובדים מול חברות ומול ארגונים ופעמים רבות נראה אותם בכניסה למבנים ציבוריים, למרכזי קניות גדולים ואפילו באירועים, היכן שמסתובבים לא מעט אנשים. על מאבטחים אלה לדאוג להגיב במהירות, לפעול נכון ולסכל את האירוע, שלעיתים ייחשב כמסוכן. המאבטחים דואגים לשלומם ולבטיחותם של השוהים במקום ופעמים רבות נושאים על עצמם נשק, שצמוד לגופם.

מאבטחים סמויים – את המאבטחים האלה, כפי שניתן לנחש, לא נזהה בשטח. הם נראים כאחד האדם וכלל לא בולטים במקום. הם מסתובבים ומפטרלים באותו שטח נתון ותפקידם לזהות מפגעים וגם אירועים שונים חריגים. לעיתים הם יעזרו ברכב, לעיתים יבצעו את הפטרול בצעידה סביב המבנה, לעיתים יהיו חלק מקבוצה של כמה מאבטחים ולעיתים יעבדו בשטח כבודדים.

מאבטחים בכניסה למבני מגורים – מאבטחים פרטיים בכניסה למבני מגורים הם סוג נוסף, ונראה אותם לרוב בכניסה לבנייני מגורים יוקרתיים וגם בכניסה לבתים פרטיים בישובים אמידים. מטרתם היא להגן על הדיירים במקום וגם לשמור על המבנה עצמו ולמנוע כניסה של זרים לא רצויים. עבודתם של מאבטחים אלה תכלול עמידה במקום אחד פעמים רבות ולעיתים גם פטרול סביב המבנה. מדובר בדרך כלל בעבודה במשמרות, כאשר אחת לכמה שעות מתחלפים המאבטחים.

זקוקים לשירותיו של מאבטח מיומן ומקצועי? רמת אבטחה גבוהה, הכשרה רלוונטית וגם אמינות רבה הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת מיקוד אבטחה, המתמחה במתן שירותי שמירה, אבטחה ופתרונות מיגון מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ב – 03-7330525