כך נדע שמצאנו את המאבטח המתאים

בין אם זו אבטחת מבנה מסוים או אבטחה של יישוב, בין אם זו אבטחה של אדם מפורסם, של שר או אולי של איש עסקים ובין אם מדובר באבטחה של רכוש בעל ערך, כל סוג כזה מצריך מספר תכונות ודורש מיומנויות שונות. מאבטח אישים נדרש לתכונות מסוג אחד, בעוד זה המציע שירותי אבטחת בתי ספר או גנים, נדרש לתכונות. איך יודעים שמוצאים את המתאים? הנה כמה טיפים למציאת המאבטח הטוב ביותר לתפקיד:

  1. שירות מצוין – מאבטחי חברות האבטחה נדרשים להגיע לתפקיד עם רקע מתאים וגם לעבור הכשרה רלוונטית. אלה, יהיו לרוב יוצאי יחידות קרביות ובעלי רישיון לנשיאת נשק. בזכות פרמטרים אלה יוכלו המאבטחים לספק את השירות הנדרש ללקוח ולהתמודד בהצלחה עם מצבים לא פשוטים בשטח.
  2. היכרות עם נהלים שונים – לכל מקום נהלי אבטחה מסוג שונה. מאבטח מקצועי ומנוסה, הוא כזה המכיר לעומק את נהלי האבטחה ויודע כיצד ליישם בשטח וכיצד לפעול על פיהם. התנהלות נכונה, תוך התייחסות לנהלים אלה, יכולה לעזור במניעת הטרדות, פגיעות ונזקים שונים.
  3. עבר ללא דופי – על המאבטחים של היום להיות בעלי עבר נקי וללא רישום פלילי או רישום אחר במשטרה. במסגרת תהליך מיונם וקליטתם בחברת האבטחה, נדרשים המאבטחים להוציא תעודת יושר מטעם המשטרה, תעודה המעידה על אמינותם.
  4. עמידה בסטנדרטיים גבוהים – בשל מורכבות התפקיד ובשל חשיפתו של המאבטח למצבים לא פשוטים, עליו לעמוד בסטנדרטיים גבוהים מאד הנלווים לתפקיד. זו גם הסיבה מדוע הכשרתם של המאבטחים, לפני כניסתם לעבודה, היא מעמיקה מאד ונועדה לספק את כל הכלים שיזדקקו להם בעודם מבצעים את עבודת השמירה והאבטחה בשטח.
  5. תגובה מהירה – מצבים מפתיעים הם חלק מהשגרה ועל כל מאבטח לדעת כיצד להתמודד איתם בהצלחה. כושר תגובה מהיר יכול לעזור ופעמים רבות למנוע סכנה של ממש. בזכות הכשרות וקורסים מתאימים יכולים המאבטחים לפתח יכולת חשובה זו וכן מיומנות נוספות הנדרשות גם הן לתפקיד.
  6. פנייה לכתובת הנכונה – רק חברות אבטחה מנוסות בתחום דואגות להיעזר בשירותיהם של מאבטחים מנוסים, שיבצעו את עבודת השמירה והאבטחה בשטח ויעשו זאת על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי וגם אמין.

צריכים את עזרתה של חברת שמירה? מאבטחים מיומנים ומנוסים מטעמה הם פרמטר שחשוב לכם? חברת מיקוד אבטחה, המתמחה במתן שירותי שמירה, אבטחה ופתרונות מיגון מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר ב – 03-7330525