חברי ההנהלה

היכולות שלנו, ההצלחה שלך!


מיקי אבוזגלו

מנכ"ל מיקוד אבטחה


חברת מיקוד אבטחה הנה אחת מהחברות הוותיקות בתחום ומעסיקה אלפי עובדים מצוינים המעניקים שירות מקצועי ואמין למאות לקוחות מרוצים יום יום.
אני מאמין: "שביטחון מתחיל קודם כל בבית, לכן, כל עובד מקבל את מלוא תשומת הלב לה הוא זקוק, אנו מוכוונים לתת מענה לעובדים שלנו תוך שימת האדם וצרכיו בליבת העשייה וכמרכיב עיקרי באופן אספקת השירותים לקהל לקוחותינו." 
הייחוד שלנו הוא המקצוענות. אנחנו יודעים לספק ללקוחותינו המגוונים ביטחון במובן הרחב של המילה המבוסס על יכולת אנושית וטכנולוגית. משאבים רבים מוקצים לאמצעים ולטכנולוגיה מתקדמת וזאת על-מנת לאפשר לאנשינו לבצע את עבודתם בצורה יעילה, מקצועית, חדשנית ומהירה ביותר וברמה גבוהה ביותר.
מנהלי החברה הנם בעלי ניסיון רב עם ידע ורקע מקצועי נרחב בביצוע משימות אבטחה ברמה גבוהה ביותר ובין היתר, ניתוח וניהול סיכונים, בניית תיקי שטח, הקמת מערכי אבטחה וביצוע משימות בהתאם לצורכי לקוחותינו להבטחת שלומם וביטחונם.
אני מזמין אתכם להצטרף לשורותינו הן כעובדים הן כלקוחות וליהנות מהיתרונות של חברה גדולה, איכותית ומקצועית בעלת אופי חם ומשפחתי.


חיים ונונו

סמנכ”ל מגזר ממשלתי


מועסק בחברה כ- 14 שנים.
כיום מכהן כסמנכ”ל פרויקטים במגזר הממשלתי, בין יתר תפקידיו, אמון על מכרזים, לקוחות ציבוריים והקמה של פרויקטים מורכבים.

אני מאמין: “שיחס אישי, מענה מהיר ותכליתי, מקצוענות וזמינות הם אלה שמייחדים אותנו כחברה מובילה בתחום”


זמירה אלון

סמנכ"לית משאבי אנוש


מועסקת בקבוצת מיקוד למעלה משמונה שנים. 
“בעידן דיגיטלי, מהיר, נגיש וזמין, חשוב לזכור שהכל מתחיל ונגמר בבני אדם. הכשרה, שימור, קידום וטיפול בהון האנושי הם ליבת הארגון שלנו. 

אני מאמינה:
 “שהעובדים שלנו הם יסוד ההצלחה וסלע קיומנו, ולכן אנו, כהנהלה, עושים הכל על מנת לשמור על זכויותיהם ולהעניק להם מקור פרנסה מכבד בסביבת עבודה נעימה”


פרדי נחמיאס

סמנכ”ל תפעול וכח אדם


מועסק בחברה כ- 12 שנים
ההון האנושי, היה והינו מנוע מרכזי להצלחתנו כחברה. בשוק תחרותי ודינמי היכולת לגייס אנשי מקצוע, לשלב ולשמר אותם בארגון, כמו גם למקסם את הכישורים שלהם, הנה מחויבת המציאות. התאמת כוח האדם ללקוח ולדרישותיו בצורה האופטימלית, תוך כדי טיפוחו והדרכתו בצורה מיטבית, ובמקביל ביצוע בקרות ותרגול של תהליכי העבודה יובילו בהכרח לטיפוח העובדים ולשביעות רצון לקוחותינו.

אני מאמין: “שהנוסחה להצלחת החברה היא שילוב מנצח של הון אנושי ואיכותי, עבודה מאומצת ובלתי מתפשרת וניהול המקצועי”


שי שרף

סמנכ”ל מרחב מרכז


אני מאמין: “שייחודיות החברה היא במספר תחומים: משפחתיות, מתן שירות עם סטנדרטים גבוהים, דאגה לכל עובד ולזכויותיו ומסירות לכל לקוח. הצטיינות החברה בתחומים אלו הם אשר גורמים להצלחתה ושגשוגה.”נתנאל מיבר

מנהל ביטחון ארצי


מרכז על כלל הפעילות המבצעית בחברה לרבות הפעלת חדר בקרה וסיור מבצעי ארצי, אחראי על ביצוע ביקורות איכות, ממדי ביצוע, סקרי אבטחה ומיגון, תרגילי חדירה (צוות אדום) לבדיקת רמת האבטחה ללקוחות החברה.

אני מאמין: "להיות צעד אחד לפני כולם במציאת פתרון אבטחה יצירתי וחדשני המותאם לכל לקוח, מאמין בפתרון המורכב מכלל האמצעים הטכנולוגיים והאנושיים והפעלתם בצורה משולבת ומיטבית, במטרה למנוע ולסכל אירועים בבית הלקוח".למידע והכוונה התקשרו אלינו למספר 03-7330525

למידע והכוונה התקשרו אלינו 03-7330525

צור קשר